Ol Ples Blong Distrik Asembli 2003 “Leftemap Nem Blong God”
Ol Ples Blong Distrik Asembli 2003 “Leftemap Nem Blong God”
Fiji
SEPTEMBA 26-28
SUVA (Inglis, Lanwis Fiji) (Maet i save jenis), National Stadium, Laucala Bay.
OKTOBA 3-5
LAUTOKA (Lanwis Fiji, Hindi) (Maet i save jenis), Churchill Park.
Kiribati
OGIS 23-24
TARAWA (Lanwis Gilbet nomo), Haos Kingdom, Ambo.
Kuk Aelan
NOVEMBA 21-23
RAROTONGA, Haos Kingdom, Vaimaanga.
Niukaledoni
SEPTEMBA 12-14
NOUMÉA (Franis nomo), Haos Asembli, Quartier de Normandie, Route du Sud.
SEPTEMBA 19-21
NOUMÉA (Franis nomo), Haos Asembli, Quartier de Normandie, Route du Sud.
Niusilan
OKTOBA 3-5
AUCKLAND (Lanwis Samoa nomo), Haos Asembli Blong Saot Auckland, 160 Clevedon Rd, Papakura.
OKTOBA 10-12
PALMERSTON NORTH, Manawatu Sports Stadium, Pascal St.
OKTOBA 17-19
PALMERSTON NORTH, Manawatu Sports Stadium, Pascal St.
OKTOBA 24-26
CHRISTCHURCH (Saen lanwis tu), Westpac Trust Centre, Whiteleigh Ave, Addington.
OKTOBA 31–NOVEMBA 2
HAMILTON, Mystery Creek Events Centre.
NOVEMBA 7-9
HAMILTON (Saen lanwis tu), Mystery Creek Events Centre.
Ostrelia
DISEMBA 11-14
PERTH, WA, Burswood Dome, Great Eastern Hwy, Victoria Park.
SYDNEY—Intenasnal, NSW, (Lanwis Auslan tu), Telstra Stadium, Edwin Flack Ave, Homebush Bay.
DISEMBA 19-21
CAIRNS, QLD, Cairns Convention Centre, Cnr Wharf and Sheridan Sts.
HOBART, TAS, Derwent Entertainment Centre, Brooker Hwy, Glenorchy.
Papua Niugini
DISEMBA 5-7
KIUNGA, (Niu Gini Pijin nomo), Haos Kingdom.
PORT MORESBY, (Inglis nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova, Gerehu.
WEWAK, (Niu Gini Pijin nomo), Haos Kingdom.
DISEMBA 12-14
ALOTAU, (Niu Gini Pijin nomo), Haos Kingdom.
PORT MORESBY, (Niu Gini Pijin nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova, Gerehu.
DISEMBA 19-21
KIMBE, (Niu Gini Pijin nomo), Kimbe High School.
LAE, (Niu Gini Pijin nomo), Lae International School Sports Pavilion, Buimo Rd.
PORT MORESBY, (Hiri Motu nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova, Gerehu.
DISEMBA 20-21
AGI, (Hiri Motu nomo), Haos Kingdom.
Samoa
SEPTEMBA 19-21
APIA (Inglis nomo), Haos Kingdom, Siusega, Samoa.
SEPTEMBA 26-28
TUTUILA (Lanwis Samoa nomo), Lee Auditorium, Utulae, American Samoa.
OKTOBA 3-5
APIA (Lanwis Samoa nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova, Sinamoga, Samoa.
Solomon Aelan
SEPTEMBA 5-7
HONIARA (Solomon Aelan Pijin nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova.
SEPTEMBA 12-14
AUKI (Solomon Aelan Pijin nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova, Malaita Provins.
SEPTEMBA 19-21
NGALIFASI (Solomon Aelan Pijin nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova, Not Malaita.
SEPTEMBA 26-28
NGALIFASI (Solomon Aelan Pijin nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova, Not Malaita.
OKTOBA 3-5
ALASI (Solomon Aelan Pijin nomo), Haos Asembli blong ol Witnes Blong Jeova, Is Malaita.
Tahiti
JULAE 11-13
TAHITI (Lanwis Tahiti nomo), Haos Asembli, P.K. 2,5, Côté mer, Toahotu.
JULAE 18-20
TAHITI (Franis nomo), Haos Asembli, P.K. 2,5, Côté mer, Toahotu.
JULAE 25-27
TAHITI (Franis nomo), Haos Asembli, P.K. 2,5, Côté mer, Toahotu.
OGIS 1-3
MARQUESAS AELAN (Franis nomo), Nuku Hiva, Haos Kingdom, Taiohae.
Tonga
SEPTEMBA 26-28
NUKU‘ALOFA (Lanwis Tonga, smol Inglis), Queen Salote Memorial Hall.
Tuvalu
SEPTEMBA 6-7
FUNAFUTI (Lanwis Tuvalu nomo), Haos Kingdom, Tokotu.
Vanuatu
OGIS 22-24
LUGANVILLE, (Bislama nomo) (Maet i save jenis), Chapuis Stadium, Santo Aelan.
Walis mo Futuna
OKTOBA 4-5
WALIS, (Lanwis Walis, smol Franis), Haos Kingdom, Mala’e, Hihifo.