Ol Ples Blong Distrik Asembli 2009 ‘!Lukaot Gud Oltaem!’
Ol Ples Blong Distrik Asembli 2009 ‘!Lukaot Gud Oltaem!’
FIJI
SUVA
Vodafone Arena.
LANWIS BLONG FIJI Novemba 13-15
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, Suva.
INGLIS Novemba 13-15 (SAEN LANWIS tu; sam haf long lanwis GILBET)
LANWIS ROTUMA Novemba 14, 15
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, Nasinu.
LANWIS HINDI Novemba 14, 15
KIRIBATI
TARAWA
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, Ambo.
LANWIS GILBET Novemba 14, 15
NIUKALEDONI
NOUMÉA
Haos Asembli blong ol Witnes blong Jeova, 236 rue Georges Lèques, Normandie.
FRANIS Septemba 4-6, Septemba 11-13 (FRANIS SAEN LANWIS tu), Septemba 18-20
LANWIS WALIS Septemba 26, 27
PAPUA NIUGINI
AGI
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova.
HIRI MOTU Novemba 21, 22
ALOTAU
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova.
INGLIS Novemba 14, 15
BANZ
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova.
TOK PISIN Novemba 27-29
KIUNGA
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova.
TOK PISIN Disemba 5, 6
KOKOPO
Kokopo Secondary School (Maet i jenis).
TOK PISIN Disemba 11-13 (SAEN LANWIS tu)
LAE
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, Taraka.
TOK PISIN Disemba 4-6
MADANG
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, Garus (Maet i jenis).
TOK PISIN Disemba 11-13
POPONDETTA
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova.
TOK PISIN Novemba 28, 29
PORT MORESBY
Haos Asembli blong ol Witnes blong Jeova, Gerehu.
INGLIS Novemba 6-8
HIRI MOTU Novemba 13-15
TOK PISIN, Novemba 20-22 (SAEN LANWIS tu)
WEWAK
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova.
TOK PISIN Novemba 14, 15
SAMOA MO AMERIKEN SAMOA
SAMOA
Samoa College, Vaivase (Maet i jenis).
LANWIS SAMOA Novemba 6-8 (Sam haf long INGLIS tu)
SOLOMON AELAN
ALASI
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, East Malaita.
SOLOMON AELAN PIJIN Oktoba 30–Novemba 1
AUKI
Haos Asembli blong ol Witnes blong Jeova, Malaita.
SOLOMON AELAN PIJIN Novemba 6-8
GIZO
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, Western Province.
SOLOMON AELAN PIJIN (Smol program) Disemba 11-13
HONIARA
Haos Asembli blong ol Witnes blong Jeova, Guadalcanal.
SOLOMON AELAN PIJIN Oktoba 2-4, Oktoba 9-11 (SAEN LANWIS tu)
LATA
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, Nepu, Temotu Province.
SOLOMON AELAN PIJIN (Smol program) Novemba 20-22
NGALIFASI
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, North Malaita.
SOLOMON AELAN PIJIN Oktoba 16-18, Oktoba 23-25
TAHITI
PIRAE
Pater Stadium (Maet i jenis).
FRANIS Julae 3-5 (FRANIS mo INGLIS SAEN LANWIS tu)
TOAHOTU
Haos Asembli blong ol Witnes blong Jeova (Maet i jenis).
LANWIS TAHITI Julae 10-12
TONGA
NUKU’ALOFA
Haos Asembli blong ol Witnes blong Jeova, ‘Atele.
LANWIS TONGA Julae 10-12
TUVALU
FUNAFUTI
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova.
LANWIS TUVALU Novemba 14, 15
VANUATU
LUGANVILLE
Chapuis Stadium (Maet i jenis).
BISLAMA Oktoba 16-18
PORT-VILA
eks-FOL, Lycée (Maet i jenis).
BISLAMA Oktoba 9-11
WALIS MO FUTUNA
WALLIS
Haos Kingdom blong ol Witnes blong Jeova, Mala’e, Hihifo.
LANWIS WALIS Oktoba 3, 4 (Sam haf long FRANIS tu)